AQUARIN LAMELLA ÇÖKTÜRME SERİSİ

Su ve atıksu arıtma sistemlerinde kullanılan lamella uygulamaları sedimantasyon performansını arttırmak için önemli bir teknolojidir. Dünya üzerinde de kabul görmüş olan bu uygulamada kullanılan modüllerin yerleşim açısı, dizaynı ve material yapısı ön plana çıkmaktadır. AQUARIN lamella modülleri suyun akışını dengelediği gibi belli bir açıyla inşa edildikleri için su içerisinde yer alan parçacıkların modüller arasından hızla çökelmesine yardımcı olmaktadır.

AQUARIN Lamella Modüllerimiz trapez formlarda üretilmekte olup en iyi çöktürmeyi sağlayacak şekilde belli bir eğim ile konumlandırılmıştır. Modüllerimiz CTP’den imal edilmekte olup istenilen boy ve kalınlıkta üretilebilmektedir. Modülllere özgü kafes sistemi sayesinde uygulayıcıya kolay taşıma ve sedimantasyon tankı içerisine rahat yerleştirme imkanı sunmaktadır. Böylelikle işçilik maliyetlerini azalttığı gibi lojistik anlamda da fayda sağlamaktadır.

Modüler Yapısı sayesinde zaman içerisinde meydana gelecek olan tıkanmalar ya da deformasyonların giderimi için kolaylıkla yapılabilmektedir. Sedimantasyon tankından çıkarabilme ve tekrar modülleri dağıtmadan yerine koyma gibi bir esnek kullanım imkanı sağlamaktadır.

Üretilen Modüllerin taşıma kafesleri CTP malzemeden imal edilmiş olup korozyona uğrama ve yüksek UV altında esneyip kırılma gibi bir handikap oluşturmamaktadır.

Pandemi Sürecinde Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz!