HAKKIMIZDA

Aquarin FRP Tank ve Endüstriyel Ürünler A.Ş.

Cam Elyaf Takviyeli Polyester ürünlerden su ve atıksu arıtma sistemlerinde sıklıkla tercih edilen basınçlı filtre kaplarının üretilmesi amacıyla kurulan Aquarin FRP Endüstriyel Ürünler A.Ş. Tescilli markası AQUARIN ile sektöre yenilikçi tasarımlara sahip güçlü filtrasyon ürünleri sunmayı hedeflemiştir.

%100 yerli sermaye ve girişim ile hizmet veren işletmemiz yatırımlarını Ar-Ge odaklı ürünlerin geliştirilmesi ve endüstriyelleştirilmesine yönelik olarak yapmaktadır. Bu hedef doğrultusunda ileri kalıp teknolojisi kullanarak ürettiğimiz Cam Elyaf Takviyeli Polyesterden Hızlı ve Yavaş Filtrasyon Üniteleriyle Türkiye’de tek olma özelliği taşımaktadır.

VİZYONUMUZ

Cam Elyaf Takviyeli Polyester ürünler üzerinde yapacağımız Ar-GE çalışmaları ile Türkiye ve tüm dünyada kullanılabilecek filtrasyon ekipmanları üretmeyi hedefliyoruz. Ayrıca Dünya’daki içilebilir suya erişimin daha kolay olması için çevre teknolojileri üzerinde yeni projeler ve ürünler geliştirmeyi hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Amacımız yerli ve milli imkanlarla arıtma sektöründe sıklıkla kullanılan FRP/CTP esaslı filtre tanklarının yurtdışı muadillerinden çok daha yüksek kalitede ve uygun maliyetlerle üretilebilmesini sağlamaktır.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Yenilikçi ve değişen müşteri isteklerine uygun ürünler üretmek
Esnek üretim anlayışı ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek
Kalite ve dayanımı ön plana çıkarmak farkındalık yaratmak

Some Cool Facts

Rakamlar Bizim Yerimize Konuşsun..

0
Mutlu Müşteri
0
Uzman Personel
0
Tamamlanmış Proje